Малеш върти престижно реми с Черноморец

Контролата в Ракитово завърши 1:1

Черноморец (Бургас) не успя да победи втородивизионния Малеш (Микрево) в контролна среща, играна в Ракитово, предаде кореспондентът на Novsport.com. Двубоят завърши при резултат 1:1, като и двете попадения паднаха през първата част.

Още в самото начало на мача африканският нападател на проби в състава на Черноморец (Бургас) Ибрахим Ака с удар от 25 метра не остави никакви шансове на резервния вратар на Малеш Захари Димитров за 1:0.

Възпитаниците на Пламен Мицански стигнаха до изравняване след половин час игра, когато Мартин Станкев със страхотно воле прати топката в мрежата за 1:1.

През второто полувреме до нов гол не се стигна и така срещата завърши при резултат 1:1. Това бе първо равенство за отбора на Димитър Димитров от началото на лятната подготовка. Преди това Черноморец записа победа с 2:1 срещу Локо (Пд) и загуба с 0:2 от Локо (Сф). Малеш преди днешната контрола бе само с една загуба - с 0:1 от Банско.

Черноморец (Бургас) ще изиграе още една контрола днес от 18.30 часа със Септември (Симитли). Следващата проверка за Малеш е във вторник срещу Пирин (ГД) на стадиона в Хаджидимово.

От ръководството на Малеш съобщиха, че предварително обявената контрола с Монтана за 16 юли в Правец ще претърпи промяна и ще се играе на 20 юли от 18.00 часа в Банско.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили