Черноморец (Балчик) е на финал за Купата на АФЛ

Те победиха с 4:1 Партизан (Червен бряг)

Черноморец (Балчик) се класира на финала за Купата на Аматьорската футболна лига след победа с 4:1 над Партизан (Червен бряг). Двубоят се игра на стадион "Локомотив” в Дряново, а Канал 3 излъчи на живо срещата.

В 25-ата минута след бърза контраатака на Черноморец голмайсторът на тима Васил Тачев откри резултата, а в основата на гола бе Мирослав Начев.

В 28-ата минута се стигна и до втори гол. Виктор Митев направи резултата с красива странична ножица.

Минута след почивката Партизан намали на 1:2, а точен за тима от Червен Браг бе Цветан Петров от пряк свободен удар.

В 52-ата минута авансът на Черноморец отново стана 2 гола след попадение на Ивайло Лазаров от дистанция.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили