Мартин Петров отново бележи за Манчестър Сити (ВИДЕО)

Българинът се разписа в бенефиса на Венсан Компани

Мартин Петров отново се разписа за "Манчестър Сити" по време на бенефиса на легендарния капитан на тима Венсан Компани, който в момента е играещ треньор на белгийския "Андерлехт".

Самият Компани не успя да излезе на терена заради контузия в бедрото. За сметка на това игра синът му Франсоа.

Петров откри още във 2-ата минута след марков пробив по крилото и свиреп удар в мрежата на сборен отбор на звездите на английската Висша лига.

В 31-ата минута обаче Робин ван Перси изведе Роби Кийн в идеална позиция и бившият съотборник на Димитър Бербатов изравни.

В 48-ата Ван Перси пък отбеляза втори гол за звездите. 2 минути преди края Бенджани успя да направи 2:2, след като Шейн Гивън малко преди това Шей Гивън спаси уникален удар на Петров.

Мартин изкара 3 години в "Сити" от 2007 до 2010 година, като в 59 мача вкара 9 гола за тима.

Мачът се игра на стадион "Итихад" пред 51 602 зрители. В стартовия състав на "Сити" бяха Серхио Агуеро и Давид Силва, които са звездите на първия отбор.

Университатя Крайова с Петев стигна до сензационен успех над ЧФР Клуж (ВИДЕО)

Отборът на българина стигна до успех с 2:1

Мъри и Гьозтепе с грешна стъпка в Турция (ВИДЕО)