Футболистите на Струма вкараха осем на Граничар

Мартин Бояджиев с хеттрик

В мач от 8 кръг за първенството на областна група Струма-2 на стадиона в Марикостиново се срещнаха отборите на местния Струма и Граничар Кулата.

Първият гол в мача отбеляза Георги Бъчваров от фаул в 7-ма минута. Пет минути по-късно Йордан Бербатов с отсечен удар от 17-18 метра изпрати кълбото в напречната греда ,топката тупна зад голлинията и резултата стана 2:0.

В 17-та минута Мариан Терзиев насочи остро топката ниско по тревата и с помощта на противников футболист резултата стана класически – 3:0. В 31-ва минута Йордан Бербатов изведе Мартин Бояджиев, който не сгреши за 4:0. При този резултат приключи първата част на срещата.

Нови четири попадения отбеляза четата на Атанас Терзиев във вратата на тима от Кулата. В 51-ва минута Ивайло Хаджигаев-Куман с прецизен пас намери Мартин Бояджиев, който овладя кълбото, излъга двама и го заби в десния ъгъл за 5:0.

6 минути по-късно Димитър Беков след скоростна атака по десния фланг излъга трима от гостите, върна топката към непокрития Георги Младенов и той от движение покачи на 6:0. В 71-ва минута Георги Младенов изведе Мартин Бояджиев и той не сгреши за 7:0.

Последния гол в срещата отбеляза в 88-ма минута Куман. След триходова комбинация,  подета от Йордан Бербатов, който насочи кълбото към Георги Младенов, той към Куман, и последния  не сгреши за 8:0.

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона