Севиля катастрофира в Гранада (ВИДЕО)

Севилци завършиха мача с 10 души и това се оказа ключото за крайния резултат

Отборът на Севиля записа поражение с минималното 0:1 от Гранада в двубой от 6-ия кръг на испанската Ла Лига. Единственото попадение в срещата бе дело на Анхел Ерера, който донесе победата на своя тим в самия край на мача.

През първата част липсваха по-сериозни положения пред двете врати, като зрелището бе в края на полувремето, когато само в рамките на няколко секунди Жоан Жордан си изработи два жълти картона и остави отбора си да доиграва срещата с човек по-малко.

Гранада успя да се възползва от численото си преимущество чак в края на мача, когато с добро прехвърлящо центриране Димитри Фулкие достигна Анхел Ерера, който засече с глава и изпрати топката в мрежата на Севиля.

Така Гранада се изравни по точки с водача в класирането - Реал Мадрид, и заема втората позиция, а Севиля остава на 7-о място след 4 изиграни срещи.

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)