Борусия (М) се спаси от загуба срещу Волфсбург в края (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Вълците" за четвърти пореден път записаха хикс в Бундеслигата

Борусия (М) успя да стигне до равенството 1:1 при домакинството си на Волфсбург в последния мач от съботната програма на 4-ия кръг в Бундеслигата.

През първата част най-интересното положение дойде в 21-та минута, когато Флориан Нийхаус се опита да засече висока топка, но от границата на малкото наказателно нацели гредата.

След почивката Мехмеди от Волфсбург пропусна отличен шанс при изпълнение на пряк-свободен удар, но след поредица от опасни удар на Волфсбург, гостите най-накрая стигнаха до своя гол.

В 78-та минута те получиха право да изпълнят дузпа, при изпълнението й Кастелс успя да стигне до топката, но въпреки това Хофман я запрати със сила, която я прати в мрежата на Борусия.

Пет минути преди края на мача обаче домакините изравниха.Вегорст получи отличен пас по земя в наказателното поле и запрати кълбото неспасяемо за 1:1.

Така Борусия събра пет точки, докато "вълците" са с една по-малко след четири поредни хикса.

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)