Иван Колев: Изпуснахме поне 3-4 гола

Наставникът на Локо (София) не остана доволен от равния с Локо (Горна Оряховица)

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев се оплака след нулевото равенство на неговия тим като гост на Локомотив (Горна Оряховица), че игровото време през втората част е било твърде малко.

“През първото полувреме противникът имаше сили и успяваше да ни се противопоставя. През второто доминирахме. Даже трябва да видим колко време играхме. Използват се различни прийоми - едни играят футбол, а други с театрално портивопоставяне.

Не спечелихме, защото нямахме точен завършващ удар. Притеснява ме това, че не вкарахме гол и не оползотворихме огромното си преимущество в този мач. Изпуснахме да отбележим поне 3-4 гола”, уточни Иван Колев.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили