ВАР се намеси и отне победата на Хофенхайм над Унион (Берлин) (ВИДЕО)

Двата отбора врътнаха равенство 1:1

Унион (Берлин) и Хофенхайм завършиха 1:1 в среща от 23-ия кръг на Бундеслигата. Домакините откриха резултата още в 9-ата минута чрез Макс Крузе, който се разписа след дузпа за нарушение Флориан Грилиш срещу нахлуващ в наказателното поле опонент.

Гостите вдигнаха оборотите и изглеждаха по-опасния тим, който търси повече гола, но пропуснаха няколко положение пред Оливер Бауман. В 29-ата минута Флориан Грилич напредна и центрира много остро, а Нико Шлотербек преодоля собствения си вратар докато се опитваше да предотврати попадение от Самасеку.

След изравняването отново гостите бяха по-близо до втори гол на няколко пъти. Себастиан Руди в 40-ата стреля над вратата, а след почивката Ихлас Бебу преодоля защитник в наказателното поле, но стреля покрай десния стълб на Бауман. Гостите достигнаха до заветното попадение за 2:1 в 84-ата минута след добро центриране отляво, което намери Павел Кадерабек и той отбеляза, но след намеса на ВАР гола бе отменен.

В следващият кръг Хофенхайм домакинства на Волсфбург, а Унион (Берлин) ще гостува на Арминия (Билефелд).

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)