В ИСПАНИЯ: Реал Сосиедад и Атлетик Билбао си размениха по един гол в дербито (ВИДЕО)

И двата отбора не са печелили в последните си три мача от Ла Лига

Реал Сосиедад и Атлетик Билбао направиха 1:1 в последен мач от 29-ия кръг от испанската Ла Лига. И двата гола паднаха в последните минути. Асиер Виялибре откри резултата в 85-ата минута. Четири след това обаче Роберто Лопес изравни след грешка на Унай Симон.

Влизането на Аднан Янузай и Порту раздвижи игата на домакините от Сан Себастиян след почивката. Когато голът за Реал изглеждаше по-близо, обаче Атлетик откри резултата. Все пак домакините не се предадоха и изравниха в края.

Атлетико пък завърши мача с две принудителни смени, след като Йерай и Юри напуснаха контузени.

Сосиедад вече три мача няма победа в Ла Лига и е на пето място с 46 точки. Билбао е в серия от три равенства и е десети с 36 т.

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)