Уест Бромич се отдалечи от спасителния бряг сред равенство с Уулвс (ВИДЕО)

Двата отбора направиха 1:1 в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Уест Бромич взе само точка от домакинството си на Уулвърхемптън - 1:1, от 34-ия кръг във Висшата лига. Гостите откриха чрез Фабио Силва, но Мбайе Диане изравни.

След мача УБА има 26 точки и е на цели 10 от спасителния бряг, където в момента е Нюкасъл, а до края остават четири кръга. Уулвърхемптън има 42 точки и е на 12-то място.

През първото полувреме гостите бяха доста по-активни на терена. Те изпуснаха няколко положения за гол, докато не се стигна до края на първото полувреме. Във втората минута на продължението Фабио Силва не се забави след като топката се озова в краката му на дъгата на наказ0ателното поле, той стреля и реализира за 1:0.

През втората част Уест Бромич заигра по-агресивно и стигна до изравняване на резултата. Това се случи в 62-ата минута. Тогава Конър Таузънд пусна хубав пас към Мбайе Диане, който надигра защитник на "вълците" във въздуха и вкара с глава.