Мойс: Благодаря на сър Алекс, това беше безценен опит

Мойс: Благодаря на сър Алекс, това беше безценен опит

Разбирам разочарованието на феновете, сподели уволненият наставник на Манчестър Юнайтед

Уволненият от Манчестър Юнайтед Дейвис Мойс направи официално изявление, първо след отстраняването му от длъжността мениджър във вторник. Той благодари на феновете и ръководството за оказаната му подкрепа.

Шотландският специалист подчерта, че ще бъде винаги горд от това, че е бил назначен за наставник на такъв гранд като Юнайтед. Мойс каза, че да приемеш да водиш клуба след такъв дълъг период на стабилност и прогрес е сериозно предизвикателство, но той не се е поколебал въобще, тъй като никога не се е страхувал от тежката работа. "В този период ние не играхме така, както очакваха запалянковците на Манчестър Юнайтед. Разбирам ги и споделям тяхното разочарование. За моя кратък период в клуба аз осъзнах, колко особени са такива места като "Олд Трафорд" и клубната база в Карингтън. Искам да благодаря на всички сътрудници на Юнайтед, които ме посрещнаха топло и ме приеха като част от отбора от първия ден. Разбира се благодаря и на феновете, които ме подкрепяха през целия сезон. Желая на клуба всичко най-добро. Винаги съм считал, че треньорът в продължение на кариерата си никога не престава да се учи. Знам, че опитът от работата като наставник на Манчестър Юнайтед е безценен. Горд съм от това, че изведох отбора до 1/4 финалите на Шампионската лига и съм благодарен на Алекс Фъргюсън за това, че вярваше в мен и ми предостави шанс да работя в клуба", сподели Мойс.
Официално: Магуайър сложи подпис върху нов договор с Манчестър Юнайтед

Англичанинът удължи контракта си на “Олд Трафорд” с опцията 1+1 година

Артета вдъхна мотивация и кураж на играчите на Арсенал преди Спортинг

“Трябва да използваме болката, за да се подобрим”

Конте: Победата над Милан е важна крачка към Шампионската лига

Треньорът на Наполи - Антонио Конте, говори след победата с 1:0 на неговия отбор в гостуването на Милан от 31-ия кръг на Серия А.

Бивш селекционер на България скочи на Реал Мадрид

Бившият селекционер на България - Лотар Матеус смята, че в последно време Реал Мадрид губи част от престижа си и причината е в самия клуб.

Алегри: Надпреварата за скудетото не е за нас

Треньорът на Милан - Масимилиано Алегри остана разочарован след поражението на тима му от Наполи. "Росонерите" отстъпиха с 0:1 в мач от 31-вия кръг на Серия А.

Спалети: Все още не разбирам напълно с какво си имам работа

Треньорът на Ювентус Лучано Спалети коментира победата на тима му над Дженоа.