Белгийската федерация се кандидатира за домакин на мачове от Евро 2020

Белгийската федерация се кандидатира за домакин на мачове от Евро 2020

Брюксел иска да организира четири мача, в това число и мача на откриването

Белгийската футболна федерация днес съобщи на пресконфренция, че Брюксел вече официално е кандидат за домакин на мачове от европейското първенство по футбол през 2020 година. Президентът на белгийската федерация Франсоа Де Керсмакер съобщи на пресконференцията, че е изпратил досието на Брюксел до УЕФА.

Брюксел иска да организира четири мача, в това число и мача на откриването. През септември УЕФА ще определи 13 града от 13 различни страни, които ще бъдат домакини на мачовете от Евро-2020. За първи път финали на европейско първенство по футбол ще се проведат по такъв регламент - в 13 града от 13 различни страни.

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук