Лудогорец закрива шампионския сезон с концерт на Ивана и Деси Слава

Лудогорец закрива шампионския сезон с концерт на Ивана и Деси Слава

Разградчани ще се насладят и на традиционната заря в чест на третата поредна титла

С концерт и заря ще закрие шампионския сезон Лудогорец в неделя, съобщават от пресслужбата на "орлите". Мачът с Черно море започва в 19,30 ч. Веднага след неговия край футболистите ще получат златните си медали и ще вдигнат шампионската купа.

Празникът на терена ще бъде последван от страхотен концерт на две от най-популярните фолк изпълнителки - Деси Слава и Ивана. Мажоретен състав ще забавлява публиката по трибуните, като феновете ще видят и традиционната заря в чест на третата поредна историческа титла.

На полувремето на двубоя с Черно море награди ще получат три от отборите в ДЮШ на Лудогорец, които спечелиха първенствата в различните възрасти в зона "Варна". Ще бъдат отличени персонално и най-големите таланти във футболната академия на шампиона.
Билетите за шоуто вече се продават при изключителен интерес на клубната база на шампионите, допълват от Лудогорец.
Славия търси вендета срещу ЦСКА 1948

"Белите" вече не са аутсайдер в дуела

БФС на лов за таланти в Щатите

Кастингът е още през януари

Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

УЕФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград