Чистката продължава: Левски се раздели с Дончо Донев и Кирил Вангелов

Чистката продължава: Левски се раздели с Дончо Донев и Кирил Вангелов

Ръководството на "сините" се раздели с двама от скаутското звено

Промените в Левски продължават с пълна сила. Ръководството на Левски се раздели с двама от скаутското звено – Дончо Донев и Кирил Вангелов. Решението, съобщава официалният сайт на "сините". 

Донев беше главен селекционер на Левски и назначението му дойде в периода, когато Иво Тонев бе силната фигура в клуба.  

Кирил Вангелов пък имаше ролята на разузнавач в клуба от стадион „Георги Аспарухов“. Той гледаше изявите на съперниците, с които Левски трябваше да играе в последните два сезона.

Косич: Искахме да си тръгнем с Купата, но може би ще се случи следващия път

Треньорът на Локо (Пд) бе много разочарован след загубения финал

Левски срещу ЦСКА за Суперкупата на България след 20 години! (ВИДЕО)

За последно дербито за трофея бе през 2006 година

Суперкупа между Левски ЦСКА отново след 20 години пауза

Шампионът Левски и носителят на Купата ЦСКА ще се изправят един срещу друг в мача за Суперкупата на България през следващия сезон

ДРАМА: ЦСКА този път разплака Локо Пловдив с дузпи и грабна Купата! (ВИДЕО)

"Армейците" в Лига Европа след 22-та Купа на България

Здрав бой в Сектор "Г" минути преди финала за Купата

Малко повече от час преди началото на финала за Купата на България се стигна до напрежение в „Сектор Г“

НА ЖИВО: Локо Пд – ЦСКА 1:1 огромна драма и дузпи

Кой ще вземе трофея – гледайте и следете тук…