Селекционерът на Алжир се притеснява повече от съдията

Селекционерът на Алжир се притеснява повече от съдията

Това, което се случи на мача между Хърватия и Бразилия, е скандално, смята Халилходжич

Селекционерът на Алжир Вахид Халилходжич е поредният, който гледа с недоверие на съдиите, които ръководят мачовете от световното първенство. Халилходжич каза, че се притеснява повече от съдийството, отколкото от съперника в първия мач на Алжир на Мондиала срещу отбора на Белгия .

"Това, което се случи на мача между Хърватия и Бразилия, е скандално. Притеснява ме повече съдията, отколкото отбора на Белгия ", каза Халилходжич, цитиран от белгийската преса.

"Това е срам. Големите страни винаги са ползвали привилегии. Бразилия, Англия, Германия...Знам, че Алжир е малка страна, но искам същото отношение както към големите отбори", каза още Халилходжич, който е босненец по произход. Алжир среща Белгия на 17 юни в първи мач от Група Н. 

НА ЖИВО: Бразилия - Норвегия 0:0

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Нападател на САЩ ще играе срещу Белгия, въпреки червен картон

Фоларин Балогун ще е на линия за осминафинала във вторник

Треньорът на Хърватия поема ОАЕ

Далич е взел решението да напусне още преди Световното първенство

Испански защитник преди Португалия: Ще поискам фланелката на Роналдо

Сигурно ще има опашка, казва Пау Кубарси

Клоп каза "ДА" на Германия

Подробностите по дългосрочния договор все още се обсъждат, но принципното решение е взето.

Засилени мерки за сигурност за Мексико - Англия

Мексиканските власти подготвиха по-сериозни мерки за сигурност и ще опитат да предотвратят струпванията на много фенове на едно място по време на двубоя от осминафиналите на Световното първенство между Англия и един от домакините Мексико.