Aвстрийски невролог: Шумахер ще остане инвалид до края на живота си

Aвстрийски невролог: Шумахер ще остане инвалид до края на живота си

Според Ерих Райдерер ще бъде сериозен успех, ако в близките три месеца Шуми се научи да сяда сам

Легендата на Формула 1 Михаел Шумахер може да остане инвалид до края на живота си, пише британският вестник "Индипендънт", позовавайки се на становището на австрийски невролог. Според Ерих Райдерер, който е известен специалист, Шуми ще остане и с трайни увреждания на мозъка.

След близо шест месеца, прекарани в кома, Михаел Шумахер се събуди окончателно на 16 юни. В последните дни обаче различни специалисти твърдят, че прогнозите за легендата не са толкова обнадеждаващи.

Според Ерих Райдерер ще бъде сериозен успех, ако в близките три месеца Шуми се научи да сяда сам, а след това и да управлява без чужда помощ инвалиден стол.

"Той ще остане инвалид до края на живота си и винаги ще бъде зависим от други хора", коментира лекарят.
В Барселона: Цолов с 12-о време в последния ден на предсезонните тестове на Формула 2

Сезонът във Формула 2 започва в уикенда 6-8 март в Мелбърн

Кими Антонели с най-доро време във втория ден от тестовете в Бахрейн

Преди старта на сезона във Формула 1

Верстапен няма да загуби интерес към Формула 1, категоричен е ръководител в отбора на Ред Бул

Сезонът започва в Австралия на 8 март

Ръсел над всички при новите тестове в Бахрейн

Пилотът на Мерцедес, Джордж Ръсел, оглави класирането и зададе темпото в края на първия ден от втория официален предсезонен тест във Формула 1 за 2026 година

Никола Цолов с отлично представяне в  предсезонната подготовка на Формула 2

Българинът Никола Цолов записа четвърто време на сутрешната сесия от предсезонната подготовка на Формула 2 в Барселона.

Барселона остава в календара на Ф1 поне до 2032 година

Тазгодишното състезание на 14 юни