Мачът на Ботев (Пд) с Либертас остава на тъмно

Мачът на Ботев (Пд) с Либертас остава на тъмно

Слаб интерес към срещата от страна на феновете

Двубоят между Ботев Пловдив и Либертас от първия кръг на Лига Европа остава на тъмно. До снощи нито една телевизия не бе влязла в контакт с ръкободството на канарчетата, за да закупи правата за излъчване.

Срещата е в четвъртък от 19:45 часа на стадион "Лазур" в Бургас. Жълто-черните заминават утре край морето. Те ще проведат една тренировка там - в сряда от 20:45 часа.

От 20:30 часа треньорът Любослав Пенев ще даде пресконференция. Вчера от клуба за пореден път потвърдиха, че са обезпечели участието в евротур нирите.

Както е известно, ръководството на Ботев призна, че заради проблемите на КТБ е осигурено финансирането само за месец и половина напред.

След това се надяват ситуацията с банката да се оправи и сметките да бъдат разблокирани. Вече са били заплатени разходите за реванша с Либертас.

Двубоят е на 10 юли, четвъртък, от 21:30 часа на националния стадион в Сан Марино - "Олимпико". Феновете на Ботев организират пътуване за мача.

То ще е четиридневно и е на цена 290 лева. Интересът към срещата засега е изключително слаб. За двубоя до момента са продадени по-малко от 1000 билета.

Още миналия вторник от ръководството пуснаха талоните в предварителна продажба, от която очакваха свежи приходи, с които да покриват част от належащите текущи плащания.

Те станаха проблем, след като БНБ постави под специален надзор банката, която обслужва клуба - КТБ.

Бултрасите обаче не са особено активни и се очаква пикът на продажба на билети да бъде в деня на мача на касите около стадион „Лазур“ в Бургас.

Няма да има и организирана екскурзия на агитката от Пловдив до морския град. Със сигурност двубоят ще е много по-слабо посетен в сравнение с този срещу Астана преди година.

 

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица

Добруджа с първа точка навън

НА ЖИВО: Лудогорец - Славия 0:1

"Белите" са в серия от 5 поредни победи

АБФ застана зад Асен Митков

Асоциацията на българските футболисти зае ясна позиция в подкрепа на Асен Митков и осъди всички форми на унижение, словесна агресия и заплашителни внушения, насочени към него или към други спортисти.

Опитен нападател се разделя с Добруджа

Нападателят на Добруджа - Милчо Ангелов, се разделя с клуба.

Добри новини за треньора на Спартак Варна

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски отново ще може да разчита на Ангел Грънчов и Дамян Йорданов за съботното домакинство с Ботев Пловдив от осминафиналите в турнира за Купата на България.

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Добруджа 0:0

Мачът се играе на стадион "Витоша" в Бистрица