Съставите на Белгия и САЩ

Съставите на Белгия и САЩ

Двата тима излизат в последен осминафинал на Мондиал 2014

Двата състава са се срещали само веднъж на Мондиал. Това се случва през далечната вече 1930 година, когато янките печелят с 3:0.

 

В следващата фаза на турнира един от двата отбора ще се изправи срещу Аржентина, която победи драматично Швейцария с 1:0.

 

Съставите на двата отбора:

 

САЩ: Хауард, Гонзалес, Брадли, Беслер, Бийзли, Демпси, Бедоя, Джоунс, Зуси, Камерън, Джонсън

 

Белгия: Куртоа, Алдервейрелд, Компани, Фертонген, Витсел, Де Брюин, Фелайни, Азар, Мертенс, Ван Буйтен, Ориги

 

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.

Винисиус избухна: Расистите са страхливци

Първият мач между Бенфика и Реал Мадрид от плейофите на Шампионската лига беше прекъснат за близо десет минути заради расистки обиди след единственото попадение на Винисиус Жуниор от испанския гранд за успеха с 1:0, като бразилецът се оплака, че е бил наречен "маймуна" от аржентинеца Джанлука Престиани, предаде АФП.

Нова порция от плейофите на Шампионската лига тази вечер

Тази вечер ще се изиграят четири срещи от плейофната фаза на Шампионска лига, като ответните мачове са след седмица.

Борусия (Дортмунд) закъсня, но не прости на Аталанта в Шампионската лига (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха с 2:0

Реал взе сладък реванш от Бенфика след огромни ексцесии (ВИДЕО)

Винисиус вкара победния гол и се забърка в нов расистки скандал