Рядка гледка по родните терени: Футболистите на Либертас поздравиха публиката на Ботев (+СНИМКИ)

Рядка гледка по родните терени: Футболистите на Либертас поздравиха публиката на Ботев (+СНИМКИ)

Гостите от Сан Марино останаха впечатлени от ботевистите и пожелаха артикули в жълто и черно

След убедителната победа на Ботев в първия мач от първия квалификационен кръг в Лига Европа срещу Либертас (4:0) запалянковците и футболистите на "канарчетата" се поздравиха, както традицията повелява.  
 
Шоуто обаче започна секунди по-късно, когато играчите на Либертас също се събраха да изръкопляскат към трибуната с феновете на "жълто-черните". Виждайки това, ботевистите спряха пътя си към изходите на стадиона, привикаха гостите и им запяха така, както едва ли друг път се е случвало на момчетата от Сан Марино. 
 
Впечатлени от това футболистите на Либертас буквално се залепиха на оградата до публиката и пожелаха да получат артикули в жълто и черно. Бултрасите, разбира се, не отказаха да направят подарък на развълнуваните си гости и те се прибраха в съблекалните с няколко знамена и шалчета в цветовете на Ботев Пловдив.

 

Черно море обяви привличането на нападателя Александър Колев

Черно море привлече опитния български нападател Александър Колев, който подписа договор и вече е част от състава на „моряците“, съобщиха от елитния варненски футболен клуб.

Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски (ВИДЕО)

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.