Вратарят Серхио Ромеро бе избран за №1 в полуфинала Аржентина - Холандия

Вратарят Серхио Ромеро бе избран за №1 в полуфинала Аржентина - Холандия

Стражът на Монако хвана две дузпи и стана герой за "гаучосите", които ще играят с Германия на финала

Вратарят на Аржентина Серхио Ромеро бе избран за Играч на мача в полуфиналния двубой на световното първенство срещу Холандия.

Стражът на "гаучосите" не допусна гол в редовното време и продълженията, след което спаси две дузпи на Рон Влаар и Уесли Снайдер и донесе победата на Аржентина с 4:2 при наказателните удари.

Ромеро беше на висота през цялото време, а при дузпите именно неговите намеси се оказаха решаващи за крайния успех на "гаучосите" 

Неймар: Сърцето ми винаги ще принадлежи на Сантос

Нападателят на Сантос Неймар сподели емоциите си след мача от 38-ия кръг на бразилското първенство, в който неговият отбор победи Крузейро с 3:0.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион