Аржентина без подкрепата на своя президент за финала

Аржентина без подкрепата на своя президент за финала

Кристина Фернандес Кирхнер не е в добро здравословно състояние

Аржентинският президент Кристина Фернандес Кирхнер няма да присъства на финалния мач на Мондиал 2014 срещу Германия. Както съобщи официалният й профил в "Туитър", тя не може да пристигне в Бразилия поради здравословни проблеми.

Държавният глава на Аржентина преминава курс на лечение и известно време не може да изпълнява пълноценно задълженията си. В същото време тя обеща, че ще приеме аржентинския отбор веднага след завръщането му от световното първенство.

Своето съгласие да присъстват на финала са дали десет президенти, поканени от Дилма Русеф. Сред гостите ще бъде и германският канцлер Ангела Меркел.

59-годишният Миура с два гола в Япония

Ветеранът се разписа за Купата на императора

Гол на Меси не стигна за победа на Интер Маями

"Чаплите" завършиха 2:2 с Филаделфия

Шеф на Висшата лига  обвини Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил