Бразилската преса: Фелипао, вън!

Бразилската преса: Фелипао, вън!

Медиите в Бразилия описват като "нокаут" и "ново унижение" загубата с 0:3 от Холандия

Селекционерът на бразилския национален отбор по футбол Луис Фелипе Сколари трябва да бъде уволнен, твърди днешната бразилска преса след новия "нокаут" и "новото унижение" на Мондиал 2014.

"О Естадо де Сао Пауло" оплаква "мелахноличното сбогуване", което е резюме на настроенията в страната, след загубата от Холандия с 0:3 в малкия финал.

Под заглавие "Нокаут" вестник "Фоля де Сао Пауло" публикува снимка на защитника Давид Луис, легнал на тревата и хванал главата си с двете ръце.

"Смятан като фаворит за титлата от Фелипао. отборът завърши четвърти, след като отново загуби от съперник от висока класа. Треньорът не трябва да бъде подкрепян", пише "Фоля де Сао Пауло". Вестник "О Диа" е ясен в заглавието си: "Фелипао, вън!".

Въпреки разочароващото представяне на "Селесао" на Мондиал 2014 бразилската футболна федерация още не се е произнесла за бъдещето на 65-годишния Луис Фелипе Сколари.

59-годишният Миура с два гола в Япония (ВИДЕО)

Ветеранът се разписа за Купата на императора

Гол на Меси не стигна за победа на Интер Маями (ВИДЕО)

"Чаплите" завършиха 2:2 с Филаделфия

Шеф на Висшата лига  обвини Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил