Ракитич взе номера на Фабрегас в Барселона

Ракитич взе номера на Фабрегас в Барселона

Луис Суарес е новият №9 след напускането на Алексис Санчес

Ръководството на Барселона не се забави с намирането на фланелка за Иван Ракитич, след като от клуба обявиха, че той ще носи №4 през следващия сезон.

Както е известно, Сеск Фабрегас носеше този номер през последните години, след като наследи фланелката от Хосеп Гуардиола, който лично му я връчи. Испанският национал обаче вече напусна отбора в посока Англия и Челси.

Ракитич носеше №7 в Севиля и се очакваше и в Барселона да получи този номер, но в крайна сметка той ще играе с №4.

Официално №1 на "блаугранас" ще бъде Тер Щеген, който беше привлечен от Борусия (Мьонхенгладбах). Титуляр обаче ще е Клаудио Браво, който ще играе с любимия си №13.

Луис Суарес е новият №9 след напускането на Алексис Санчес. Младата надежда Деулофеу все още няма номер и в Испания очакват той да бъде пратен отново под наем. 

Христо Янев: Мечтаех да изведа ЦСКА в европейски мач

„Знаем какво представлява Дери Сити, ще разберем дали сме готови“

Треньорът на Борац: Резултатът ни дава шанс

„Трябва да отидем в София, за да се опитаме да продължим напред“

Димитър Папазов ще се подготвя с първия отбор на Болоня

Футболистите от представителния отбор на Болоня се събират на лагер тази вечер на клубната база "Николо Гали" за началото на лятната си подготовка, което ще бъде отбелязано с официална вечеря в 19:45 часа местно време, съобщи официалният сайт на клуба

Росиниър се завърна във Франция

Бившият мениджър на Челси Лиъм Росинър има нова работа

Руди Фюлер става спортен директор на немския футбол

Руди Фьолер ще продължи работата си като спортен директор в Германския футболен съюз, съобщава Bild, позовавайки се на свои източници

Ювентус вече има нови шефове

Ювентус официално назначи Фредерик Масара на позицията директор по футболните въпроси, докато бившият капитан на отбора Джорджо Киелини поема друга роля в управлението на торинския гранд