Майката на Кристиано Роналдо: Щях да направя аборт

Майката на Кристиано Роналдо: Щях да направя аборт

"Когато му казах, той ми сподели: "Виж, мамо, искала си да ме абортираш, а сега аз съм човекът, от когото зависи издръжката на семейството ни"

Светът на футбола днес нямаше да се радва на една от най-големите звезди в историята, ако не е бил португалски доктор преди около 30 години. Кристиано Роналдо можеше да не е роден днес, защото майка му е искала да го абортира. 

Това признава самата Долорес Авейро в своята автобиографична книга, която излезе днес по пазарите в родината ѝ и от която вече бяха извадени цитати от редица водещи световни медии.

Тя е смятала да извърши аборта в домашни условия и дори е намерила начин да го стори. Но повиканият да ѝ помогне лекар отказал да участва в процедурата и това на практика спасило живота на Кристиано.

"Исках да направя аборт, докато бях бременна с Кристиано, но докторът не ме подкрепи. После опитвах да пия топла бира и да бягам, докато го изгубя, но така и не стана и слава Богу", споделя майката на Кристиано в книгата си.

Тя твърди още, че е запознала сина си с намерението ѝ след като е поотраснал. Той е приел новината изключително мъжки.

"Когато му казах, той ми сподели: "Виж, мамо, искала си да ме абортираш, а сега аз съм човекът, от когото зависи издръжката на семейството ни." Радвам се, че го прие толкова мъжки", написа още Долорес Авейро.  

Христо Янев: Мечтаех да изведа ЦСКА в европейски мач

„Знаем какво представлява Дери Сити, ще разберем дали сме готови“

Треньорът на Борац: Резултатът ни дава шанс

„Трябва да отидем в София, за да се опитаме да продължим напред“

Димитър Папазов ще се подготвя с първия отбор на Болоня

Футболистите от представителния отбор на Болоня се събират на лагер тази вечер на клубната база "Николо Гали" за началото на лятната си подготовка, което ще бъде отбелязано с официална вечеря в 19:45 часа местно време, съобщи официалният сайт на клуба

Росиниър се завърна във Франция

Бившият мениджър на Челси Лиъм Росинър има нова работа

Руди Фюлер става спортен директор на немския футбол

Руди Фьолер ще продължи работата си като спортен директор в Германския футболен съюз, съобщава Bild, позовавайки се на свои източници

Ювентус вече има нови шефове

Ювентус официално назначи Фредерик Масара на позицията директор по футболните въпроси, докато бившият капитан на отбора Джорджо Киелини поема друга роля в управлението на торинския гранд