Национали по бокс карат лагер в Албена

Национали по бокс карат лагер в Албена

Михаил Таков и Палми Ранчев готвят три от най-големите ни надежди

Близо 20 боксьори от националните гарнитури на България са на десетдневен тренировъчен лагер в Албена, съобщава Руслан Йорданов – старши мениджър “Спорт” в едноименния курорт. Заниманията се провеждат под ръководството на треньорите Палми Ранчев и Михаил Таков.

Трима от най-добрите ни ръкавици Благой Найденов - световен шампион за младежи, Даниел Асенов (Тайсъна) – европейски първенец за младежи и бронзовият медалист от световното Душко Благовестов се подготвят за Олимпиадата за младежи в Китай през август.

Край морето тренират още капитанът на мъжкия национален отбор Александър Александров и носителя на последната купа „Странджа” Симеон Чамов.

През август на най-добрите ни боксьори предстои участие в първенството на страните членки на ЕС, което ще се проведе в София. 
Мани Пакиао ще се бие на 47 години

Филипинската легенда Мани Пакиао все още не е приключил с бокса и ще се завърне на ринга на 18 април, за да се изправи срещу бившия световен шампион в полусредна категория Руслан Проводников в 10-рундов демонстративен мач, предава АП. 

Тайсън Фюри се завръща заради трагедията с Антъни Джошуа

Британецът Тайсън Фюри заяви, че злощастната автомобилна катастрофа на Антъни Джошуа в Нигерия, която доведе до двама смъртни случая, е била „повратна точка“ за него в решението му да се завърне на професионалния боксов ринг.

Триумф в ММА: Ангел Алиев завоюва европейска титла в Белград

Българска федерация по ММА записа поредна златна страница в своята история

Тайсън Фюри се завръща

Тайсън Фюри ще се завърне на ринга на "Тотнъм Хотспър стейдиъм" на 11 април

Ударно начало за българските ММА бойци на Европейското първенство в Белград

В първия състезателен ден националите ни спечелиха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала, с което дадоха ясна заявка за силно българско присъствие на шампионата

Джудистите ни с две титли и бронз във втория ден на Еврокупата в София

В турнира участие взеха 385 състезатели от 39 държави