Вавринка се класира за четвъртфиналите в Синсинати

На четвъртфиналите той ще срещне французина Жулиен Бенето, който елиминира Йежи Янович (Полша) със 7:5, 6:1

Шампионът от Откритото първенство на Австралия Стан Вавринка (Швейцария) се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис от сериите Мастърс" в Синсинати (САЩ) с награден фонд 4 милиона долара. Поставеният под номер 3 Вавринка победи в третия кръг хърватина Марин Чилич с 3:6, 6:0, 6:1 за 83 минути. Швейцарицът, полуфиналист в надпреварата от 2012 година, загуби първия сет, но след това даде само още един гейм на съперника си.

На четвъртфиналите той ще срещне французина Жулиен Бенето, който елиминира Йежи Янович (Полша) със 7:5, 6:1. Янович, който отстрани най-добрия български тенисист Григор Димитров във втория кръг, не успя да стигне до пробив в срещата, която продължи 74 минути.

20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)
22:00 18/04 Рома - Милан 2:1