Жиру с травма в глезена след мача с Евертън

Жиру с травма в глезена след мача с Евертън

"Надявам се да не загубим Жиру, защото през седмицата ни предстои важен мач с Бешикташ“, каза Венгер

Нападателят на Арсенал Оливие Жиру е получил травма по време на двубоя с Евертън (2:2) от втория кръг на Висшата лига.

Французинът контузи глезена си в самия край на срещата, а треньорът Арсен Венгер се надява, че нараняването не е сериозно.

„Жиру е с контузия в глезена. Надявам се да не загубим Жиру, защото през седмицата ни предстои изключително важен мач с Бешикташ от Шампионската лига“, каза Венгер пред ВВС.

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата

Конте: Трябва ни повече увереност

Наставникът на италианския шампион Наполи - Антонио Конте, изрази разочарование след поражението с 0:1 от Удинезе

Джон Тери шокира с признание за финала на ШЛ през 2008

Джон Тери призна, че е мислил за самоубийство след пропуснатата дузпа във финала на Шампионската лига през 2008-а година.

Ливърпул започна преговори за заместник на Салах

"Червените" искат Антоан Семеньо от Борнемут

Тер Стеген сам решава бъдещето си в Барселона

Това разкри Ханзи Флик

Белгиец подписва нов договор с Милан

"Росонерите" се разбраха с Алексис Салемакерс

Борусия Дортмунд подкрепи Джоб Белингам след червения картон

Полузащитникът на Борусия Дортмунд Джоб Белингам се радва на подкрепата на клуба след червения си картон, получен при равенството 1:1 срещу Фрайбург в среща от Бундеслигата в неделя

Мануел Нойер се контузи, аут е за неопределено време

Вратарят на германския футболен гранд Байерн Мюнхен - Мануел Нойер, ще отсъства за неопределен срок, след като е получил контузия при равенството срещу Майнц (2:2) в неделя, съобщиха от клуба

Винисиус: Не свириха дузпата, защото съм аз

Една ситуация с участието на Винисиус Жуниор след отбелязването на гола за 2:1 предизвика гнева на Реал Мадрид на стадион „Мендисороса“ срещу Алавес в неделя вечер