Хулигани съблякоха и обиждаха играч в Аржентина в акция "ала Петев" (ВИДЕО)

Трима ултраси взеха фланелката и шортите на Елиас Ди Бласи, а други с качулки го засипаха с обиди

Играчът на четвъртодивизионния аржентински футболен клуб Депортиво Италиано Елиас Ди Бласи бе оставен само по бельо от недоволни фенове по време на мач от местното първенство.

Случката, за която съобщава вестник "Кларин", се е разиграла в сряда през второто полувреме на срещата с Вия Сан Карлос. След около час игра трима недоволни ултраси нахлули на терена и свалили шортите и фланeлката на слисания Ди Бласи, след което ги отнесли на трибуните.

Друга група от запалянковци с качулки също слязла на игрището и засипала полузащитника с обиди заради слабата му игра. Все пак срещата продължила след пауза от няколко минути, а Ди Бласи получил резервен екип, с който да доиграе мача, загубен от Депотриво Италино с 0:3.