Водачката в схемата Саманта Стосър отпадна в първия кръг на турнира в Гуанджоу

Водачката в схемата Саманта Стосър отпадна в първия кръг на турнира в Гуанджоу

Номер 3 Слоун Стивънс (САЩ) отстъпи с 3:6, 6:4, 4:6 пред Силвия Солер Еспиноса (Испания)

Водачката в схемата Саманта Стосър (Австралия) отпадна в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в китайския град Гуанджоу с награден фонд 500 хиляди долара.

Стосър загуби от представителката на домакините Яфан Ван с 6:2, 2:6, 2:6. В първия кръг на надпреварата отпаднаха още четири от поставените.

Номер 3 Слоун Стивънс (САЩ) отстъпи с 3:6, 6:4, 4:6 пред Силвия Солер Еспиноса (Испания). 

Четвъртата в схемата Бояна Йовановски (Сърбия) загуби от Моника Никулеску (Румъния) с 2:6, 2:6. Зарина Диас (Казахстан), пета поставена, беше надиграна от Лин Чжан (Хонконг) с 6:4, 6:1. Номер 7 Яна Чепелова (Словакия) отстъпи с 1:6, 4:6 пред Кай-Лин Чжан (Китай).

Новак Джокович преди участието си на "Ролан Гарос": Не знаех дали ще мога да играя

Сърбинът е с куп въпросителни около формата си

Очаква ни дебютна WTA шампионка в Рабат (ВИДЕО)

Анхелина Каренина и Петра Марчинко в спор за първа титла

Пол срещу  за Бусе за титлата в Хамбург (ВИДЕО)

За Пол това е четвърта победа на клей срещу играч от топ 10

Звезди празнуват с Монфис

Гаел Монфис загря за последното си участие на Откритото първенство на Франция по тенис с демонстративен мач, в който се включи съпругата му и номер 7 в световната ранглиста при жените Елина Свитолина, както и други звезди от световния тенис.

Синер се размина с Джокович на „Ролан Гарос“

Световният №1 е фаворит във Франция, започва срещу представител на домакините

Денислава Глушкова на финал в Австрия

Българката все още няма титла на двойки в турнир от ITF