Хонас Гутиерес призна, че има рак на тестисите

Хонас Гутиерес призна, че има рак на тестисите

Aржентинското крило Хонас Гутиерес съобщи в интервю за аржентинска телевизия, че има рак на тестисите.

Aржентинското крило Хонас Гутиерес съобщи в интервю за аржентинска телевизия, че има рак на тестисите. 31-годишният футболист е собственост на Нюкасъл, но за последно игра като преотстъпен в тима на Норич. В момента футболистът се намира в родината си, където единият му тестис е бил отстранен заради наличието на тумор и в момента се подлага на интензивна химиотерапия.

"Завърнах се в Аржентина, когато стана ясно, че имам тумор. В момента парите не са важни и това, че имам договор с Нюкасъл остава на заден план. Приоритет е здравето ми и в момента се подлагам на химиотерапия", заяви Гутиерес.

"Косата ми започна да пада, а не исках да я подстригвам. Беше наистина трудно за мен. Борбата с рака прави всичко останало незначително. Реших да споделя всичко това, за да помогна малко или много на останалите хора, които страдат от същото", добави аржентинецът.

31-годишният Гутиерес пристигна в Англия през 2008 година от Майорка. За Нюкасъл има 177 мача, а за последно се подвизаваше като преотстъпен в Норич. Изиграл е и 22 мача за националния отобр на родината си.

 

Ян Облак отново тренира с Атлетико (Мадрид)

Вратарят игра за последно на 10 март при победата с 5:2 над Тотнъм

Удинезе спря победната серия на Комо в Серия А

След нулево равенство

Радост в Мюнхен: Кейн готов за Реал - Байерн

Днес Кейн тренира с усмивка, наравно със съотборниците си

Мирча Луческу е в медикаментозна кома

Мирча Луческу е поставен в медикаментозна кома, съобщава румънският вестник GSP

Контузия в гърба измъчва Десподов преди дербито с Панатинайкос

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов не попадна в групата на ПАОК за първия мач срещу Панатинайкос от плейофната фаза в гръцкото първенство

Симоне Индзаги: Италианският футбол ще се възстанови

Бившият старши треньор на Интер Симоне Индзаги настоява, че италианският футбол „ще се възстанови“ след неуспеха да се класира за Световно първенство за трети пореден път