Моуриньо пожела успех на Роналдо с Португалия и по-малко с Реал Мадрид

Моуриньо пожела успех на Роналдо с Португалия и по-малко с Реал Мадрид

Специалния не пропусна да жегне Венгер за липсатана успехи в Европа

Жозе Моуриньо открито призна, че не поддържа никакви отношения със своя сънародник Кристиано Роналдп.

"Нямаме никакви отношения с Кристиано Ронално. Той играе в Реал Мадрид, а аз водя Челси. Не се срещаме често, но въпреки това спомените  ни са и добри, и не толкова добри. Кристиано е голова машина. Неговите попадения ми помогнаха да спечеля Купата на Краля, Примера дивисион и Суперкупата на Испания. Най-вероятно и аз съм му помогнал. Заедно написахме част от историята на Реал, като спечелихме Ла Лига с рекордните 100 точки срещу най-силния отбор на Барселона в историята. Гледам да си пазя най-добрите спомени за Кристиано Роналдо и му пожелавам най-доброто в кариерата, повече в най-вече в националния отбор отколкото в клубния тим", коментира Специалния.

Моуриньо заяви, че за първи път не мисли за следващия си клуб, а как да се задържи възможно най-дълго в любимия Челси.

"За първи път в кариерата си не мисля за следващата стъпка, върнах се на моето любимо място. Миналата година вината беше моя, че не спечелихме нищо. Все пак след седем поредни титли спечелени – две с Порто, две с Челси, две с Интер и една с Реал. Последните ми два сезона бяха най-лошите в кариерата, но въпреки това стигнах на два пъти до полуфинала в Шампионската лига, финал за Купата на краля, спечелих Суперкупа на Испания срещу Барселона и завърших сезона на второ място в Примера и трето във Висшата лига. Това са ми слабите сезони и големите ми драми", иронично заяви Моуриньо.

Двукратният европейски шампион с Порто и Интер коментира и отношенията си с Арсен Венгер и Пеп Гуардиола при форумите организирани от УЕФА. Португалцът не пропусна да жегне Арсен Венгер с думите:

"Поздравяваме се, разменяме си няколко думи, няма проблеми. На тези срещи не отиваш, за да влизаш в скандали. Това са срещи между топ клубовете, но има треньори, които са такива, а други, които не са и това е голяма разлика. Има треньори, които са спечелили две-три Шампионски лиги, една, три или пет шампионата и други, които никой не познава…", завърши в свой стил Жозе Моуриньо.

Арне Слот: Ще говоря със Салах, но дали трябва инициативата да бъде моя?

Мениджърът Арне Слот не е сигурен дали той трябва да поеме инициативата за диалог с Мохамед Салах, след като нападателят на Ливърпул заяви през уикенда, че се чувства предаден от клуба и че може би е изиграл последния си мач.

Флик: Играхме фантастично в защита, Айнтрахт не ме изненада

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик остана доволен от победата с 2:1 над Айнтрахт Франкфурт в 6-ия кръг от Шампионската лига.

Мениджърът на Челси: Изгубихме контрол над мача

Мениджърът Енцо Мареска се оплака, че отборът на Челси е изгубил контрол над мача от Шампионската лига с Аталанта през второто полувреме и това е довело до обрата и загубата с 1:2.

Нови 9 мача от Шампионската лига и Реал срещу Сити сред тях

Реал Мадрид посреща Манчестър Сити за голямото дерби от шестия кръг в основната фаза на Шампионска лига.

ОБЗОР: Атлетико Мадрид обърна ПСВ до 3:2 в драма (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Вижте как приключиха всички мачове тази вечер

Защитник вдъхнови Барселона за обрат над Айнтрахт в ШЛ (ВИДЕО)

Жул Кунде отбеляза двата гола за победата

Ливърпул матира Интер с късна дузпа и 1:0 в Милано (ВИДЕО)

Домоник Собослай даде глътка въздух на Арне Слот и мърсисайдци

Челси се провали срещу Аталанта в Шампионска лига (ВИДЕО)

Световният клубен шампион допусна пълен обрат

Байерн (Мюнхен) отхвърли за интерес към Салах

Бъдещето на египтянина остава неясно