Русия спря черната серия с успех над Иран

„Сборная” се нареди на пето място в Полша

Мъжкият волейболен отбор на Русия победи Иран с 3:0 гейма (25:19, 25:21, 25:18) и така зае петото място на световното първенство в Полша.

"Сборная" успя да избегне четвърта поредна загуба и затова не изравни най-лошото си представяне на Мондиал от 1970 година насам.

Най-полезен играч за победителите в мача, игран в зала "Атлас Арена" в Лодз, стана Николай Павлов, който завърши с 14 точки. Артьом Волвич отбеляза 11, а за Иран Милад Ебадипур завърши с 9.

Тази вечер предстоят полуфиналите на първенството, като Франция ще играе с Бразилия, а Германия ще спори с домакина Полша.

Лоренцо Мичели: Отборът има нужда от време

Селекционерът на женския отбор говори след Лигата на нациите

София, Плевен и Разлог домакини на допълнителните квалификации за момичетата под 16

Турнирът е тази седмица

Любомир Ганев: Успех, спортисти! Днес е вашият ден

Президентът на волейбола с обръщение по повод празника

Волейболистките паднаха от Япония

Операцията на Алекс Николов се отлага

Волейболният ни национал страда от дискова херния

Министър Глушков бе гост на премиерата на филма за ВК Левски – „История на бъдещето“