Тити: Играхме храбро, но рухнахме

Треньорът на Левски Константин Папазов коментира след загубата от Цървена звезда с 55:85 в първия мач на българския шампион в Адриатическата лига, че възпитаниците му са демонстрирали качествата, но не са издържали на напрежението в белградската зала "Пионир".

"Играхме храбро 24 минути, но имахме много проблеми. Особено през второто полувреме, когато Звезда игра много агресивно. Видя се желанието на съперника, а нашите момчета просто не издържаха. Имахме по-различни амбиции, но сега положението ни е тежко.

Разполагаме с млади играчи, на които даваме шанс и се надявам те да използват този опит. Доволен съм, защото по-добри отбори от нас са постигали по-лоши резултати в тази зала. Желая на Звезда титлата", коментира Папазов.

Далас не се предава! Разби Бостън и остави серията жива (ВИДЕО)