Меси е жаден за рекорди, отказа смяна срещу Ейбар (ВИДЕО)

Меси е жаден за рекорди, отказа смяна срещу Ейбар (ВИДЕО)

Аржентинският нападател на Барса е на гол от абсолютното голмайсторско постижение в испанския футбол

Лионел Меси вече има 250 гола в испанската Примера дивиосион и е само на едно попадение от вечния рекорд на Телмо Зара от 251 в Ла лига.
Аржентинският нападател отбеляза едно от трите попадения при победата с 3:0 над Ейбар в събота.

Меси се разписа в 74-тата минута и Луис Енрике искаше да го извади от игра, за да го съхрани за предстоящите битки с Аякс в Шампионската лига през седмицата и предстоящото Ел Класико в събота от 19:00 часа.

Мисълта за това, че може да стане най-резултатният футболист в историята на испанския футбол обаче явно е дала допълнителни сили на Бълхата и той отказа смяната.

Луис Енрике се принуди да извади втория си нападател Неймар, за да може да пусне в игра Мунир.
Хетафе изпревари Атлетик Билбао след 2:0 над баските у дома

Хетафе победи Атлетик Билбао с 2:0 като домакин в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига

Лукас Петков продължава да бележи в Германия

Намиращият се във върхова форма Лукас Петков заби пореден гол за своя Елверсберг в първенството на германската Втора Бундеслига

Ван Дайк се извини на феновете на Ливърпул

Капитанът на Ливърпул Вирджил Ван Дайк се извини на феновете за представянето на тима срещу Манчестър Сити. Вчера мърсисайдци загубиха с 0:4 в мач от четвъртфиналите на ФА Къп

Погба е пред завръщане в игра

Отлични новини зарадваха щаба на Монако и Пол Погба

Лоши новини за състоянието на Луческу

Все още не реагира на лечение, обявиха лекарите

Арбелоа посочи виновника за загубата на Реал от Майорка

„Сега да спечелим първенството стана по-трудно"