Ракетата на Цвети отива при един от зрителите

Ракетата на Цвети отива при един от зрителите

С модел HEAD Instinct MP играят звезди като Мария Шарапова и Томаш Бердих

Зрителите на Garanti Koza WTA Турнира на шампионките в "Арена Армеец София" ще започнат да печелят награди още от първия ден в залата. Организаторите обявиха поредната награда, която ще бъде разиграна. 

За 28 октомври, вторник, призът е тематичен - тенис ракета HEAD Instinct MP, осигурена от един от спонсорите на турнира. 

С този модел играят звезди като Цветана Пиронкова, Мария Шарапова и Томаш Бердих.

В последните дни станаха ясни и други от наградите за зрителите в „Арена Армеец” в София. Най-голямата сред тях – чисто нов автомобил Hyundai i10, ще бъде изтеглен след финалната среща на Garanti Koza WTA Турнира на шампионките на 2 ноември. Ден по-рано сред феновете ще бъде разиграна екскурзия за двама до Истанбул, осигурена от генералния спонсор на турнира Garanti Koza, а на 31 октомври наградата е луксозен часовник от Baume et Mercier.  

Феновете по трибуните ще могат да пускат своя талон за участие в жребия за наградите в кутии, разположени в преддверието на „Арена Армеец”. Талоните ще се натрупват, като всеки ден ще се тегли по един печеливш. Така автомобилът ще може да бъде спечелен от всеки зрител – независимо в кой ден от състезанието е бил в залата.

От 28 октомври до 2 ноември осем от най-добрите тенисистки в света ще играят за престижния трофей в Garanti Koza WTA Турнира на шампионките. Вече са ясни всички осем участнички . В София за титлата ще спорят Екатерина Макарова, Доминика Цибулкова, Андреа Петкович, Карла Суарес Наваро, Ализе Корне, Саманта Стосър, Цветана Пиронкова и Флавия Пенета.

Изумителен Григор Димитров излиза срещу последната британска надежда за място на четвъртфиналите

За първи път в историята на „Уимбълдън“ двама тенисисти, получили „уайлд кард“, ще се срещнат в четвъртия кръг

Сабаленка: Искам да се напия до козирката

Арина Сабаленка не успя да скрие разочарованието си след отпадането на осминафиналите на Уимбълдън, където загуби от японката Наоми Осака в два сета

Гришо излиза за осминафинала на Уимбълдън в удобен час

Българинът отново ще играе на централния корт

Сериозен провал за Сабаленка и на Уимбълдън (ВИДЕО)

Световната номер остава без “мейджър” титла през годината и след третата надпревара от Големия шлем

Джокович е четвъртфиналист на "Уимбълдън" за девети пореден път (ВИДЕО)

Ноле се наложи над руснака Роман Сафиулин

Иван Иванов получи наградата за световен шампион по тенис за юноши за 2025 година

На официална церемония в Лондон