Робиньо е разследван за групово изнасилване

Робиньо е разследван за групово изнасилване

Според информациите, жертвата е 18-годишна бразилка

Бразилският национал Робиньо е заподозрян в групово изнасилване, съобщиха италианските медии. Инцидентът е станал през януари 2013 г. в Милано.
 
Според информациите, жертвата е 18-годишна бразилка. Бразилецът е имал подобна проява и през 2009 година в Манчестър, а сега е със същото обвинение, само че за групово изнасилване.
 

Младата жена се е запознала с нападателя в ресторант, където той е бил със съпругата си и петима приятели. 18-годишната девойка очевидно е привлякла вниманието и Робиньо е изпратил жена си до вкъщи, а след това се е върнал с приятелите си за среща с момичето. Ситуацията обаче е станала доста опасна и се е трансформирала в групово изнасилване, поне според жалбата на жената, която е била пусната шест месеца след инцидента. Италианската прокуратура е настоявала за арест на футболиста, но съдията е отклонил това искане, тъй като Робиньо досега е нямал криминални прояви, освен това в момента не се намира в Италия, само правата му принадлежат на Милан. В момента той играе в бразилския Сантос под наем. Подобен случай с подозрения за изнасилване с негово участие имаше и през 2009 г., когато Робиньо носеше фланелката на Манчестър Сити. Тогава нападателят бе оправдан.  

Кандидат за президент на Барселона: Работи се по трансфер на Хари Кейн

Кандидатът за президент на Барселона, Шави Вилажоана, нагорещи предизборната кампания с изненадващ ход, намесвайки името на звездата на Байерн Мюнхен – Хари Кейн

Интер изгуби капитана си за месец?

Интер допусна тежка загуба с 1:3 при гостуването си на Будьо/Глимт в първия мач от плейофа на Шампионска лига

Бенфика скочи на звезда на Реал Мадрид, иска наказание от УЕФА

Португалският гранд Бенфика е предприел решителни действия срещу звездата на Реал Мадрид – Федерико Валверде

Тотнъм губи сериозен спонсор и много пари

Тотнъм е изправен пред сериозен финансов проблем, тъй като ще загуби своя дългогодишен и ключов спонсор след края на настоящия сезон

Спалети пъди шестима, ако остане в Ювентус

Поне шестима футболисти на Ювентус не са част от плановете на Лучано Спалети за следващия сезон, в случай че тосканският тактик остане начело на отбора в Торино, твърди „La Gazzetta dello Sport“

Сон: Все още нищо не е решено, има реванш

„Важна победа. Показахме, че отборът израства.“