Верона спря 10 от Лацио

Отборът на Лацио не успя за запише 5-а поредна победа в Серия А. Глупав червен картон на Луис Каванда попречи на „римските орли” да си тръгнат с трите точки от Верона, където завършиха 1:1 с местния тим.

Лацио нанесе своя удар в края на първото полувреме. Кандрева центрира отдясно във вратарското поле, където Вангелис Морас сбърка, неуспявайки да изчисти, и Сенад Лулич от няколко метра реализира – 1:0.

Лука Тони от състава на Верона направи два пропуска в началото на второто полувреме преди домакините да получат подарък от Каванда. Последният задържа за ръката Хуанито Гомес Талеб в наказателното поле, причинявайки дузпа, и получи втори жълт картон. Тони реализира за крайното 1:1.

С жалба Верона успя да осуети наказание да затворят част от „Бентегоди” заради твърдения за расистки викове.

Домакините успяха да спрат серията си от две поредни загуби, като заемат 11-ото място след 9-ия кръг с 12 точки.

Лацио не успя да се откъсне на третото място, като го дели заедно с Милан, Сампдория и Удинезе.

15 -1 Палермо 9 2 3 4 9:17 -8 9
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини