7 осъдени след мелето между фенове на Левски и Партизан

7 осъдени след мелето между фенове на Левски и Партизан

Седем души са осъдени по Закона за опазване на обществения ред при провеждане на спортни мероприятия след баскетболната среща Левски" – Партизан Белград.

Седем души са осъдени по Закона за опазване на обществения ред при провеждане на спортни мероприятия след баскетболната среща Левски" – Партизан Белград.
 
12 души бяха задържани по време на баскетболната среща, след възникнало напрежение между привържениците на двата отбора. В повечето от заловените бяха открити забранени за носене при посещение на масови мероприятия предмети, съобщиха от МВР.
 

При последвалия доклад в Софийски районен съд седем от задържаните, сред които и двама непълнолетни, са осъдени за извършване на хулигански прояви по време на мача – чл.21 от ЗООРПСМ. 

Рилски спортист на полуфинал за Купата на България

След успех с 88:81

Везенков и Олимпиакос на финал за Купата на Гърция

Българският национал отново бе на висота и завърши като най-резултатен с 16 точки

Локомотив (Пловдив) се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България

След победа над Берое със 117:101

Кирил Петров стана част от треньорския екип на баскетболния Берое

Кирил Петров влиза в треньорския екип на баскетболния клуб Берое, като ще работи основно и двете направления на школата. Това съобщават от старозагорския клуб на своята официална страница в платформата Фейсбук.

Трета поредна победа за Минчев и Кемниц в Германия

Наложиха се над Хайделберг след продължение

Карл-Антъни Таунс би играл в новия проект НБА Европа

Звездният играч на Ню Йорк Никс Карл-Антъни Таунс заяви, че би играл в новия проект НБА Европа, ако той стане реалност