Краев е оставил отлични впечатления у Юве

Краев е оставил отлични впечатления у Юве

Футболистът се прибира утре в България, а бъдещето му ще стане ясно, след като приключат разговорите на ниво клуб-клуб

Юношата на Левски Божидар Краев е оставил отлични впечатления по време на престоя си в Ювентус. Младият талант на „сините” прекара три дни в базата на Старата госпожа, като през това време той мина медицински и функционални тестове и тренира с втория тим на Юве.
 
Краев е едва третият футболист от половин година, който се допуска до втория състав на тима, споделиха от италианския клуб за Levski news. 
 
Силните впечатления са били подсилени и от представянето на играча в двустранна игра, по време на която се е отличил с няколко добри изяви, отлични подавания и едно попадение.
 

Футболистът се прибира утре в България, а бъдещето му ще стане ясно, след като приключат разговорите на ниво клуб-клуб. 

Илиян Филипов: Лъчезар Балтанов ще води Ботев Пловдив

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов говори в предаването "Домът на футбола" по актуални теми, свързани с клуба и обяви кой води временно "канарчетата"

Бившият футболист на ЦСКА Мика Пинто си намери отбор

Той подписа с нидерландския Дордрехт

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига