Втородивизионният Ловеч изхвърли елитния Интер-Академик за Купата на България по хандбал

Лидерът в шампионата Спартак (Вн) срази ХК Кубрат с 46:13

Завършиха нови четири мача от 1/8 финалите в турнира за Купата на България при мъжете по хандбал.  Лидерите в класирането на Държавния шампионат Спартак Варна разгромиха ХК Кубрат с 46:13 / 25:6/ и се класират за ¼ финална фаза.

Втородивизионният Ловеч 98 отстрани последния в елита Интер-Академик с 30:15. Гостите от Благоевград, които нямат победа от началото на първенството продължават с негативната си серия и вече са аут от турнира.

Ето всички резултати:
Мастер ( Банкя)  – Осъм ( Ловеч )- 23:33 / 10:16/
Кубрат ( гр. Кубрат )  – Спартак  (Варна )-  13:46 / 6:25/
Ловеч’98 (Ловеч) – Интер-Академик  (Благоевград ) -30:15 / 16:6/
Чардафон (Габрово) – Левски  (гр. Левски) – 20:23 / 9:13/

Последният мач от 1/8 финалите ще бъде на 07 февруари между Шумен 61 и Добруджа

От миналата седмица за ¼ финалите се класираха отборите на Фрегата, НСА и Локомотив Варна. Победителят се определя в една среща.
България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“