Съюзът по аеробика награди най-добрите състезатели за годината на церемония в Пловдив

Съюзът по аеробика награди най-добрите състезатели за годината на церемония в Пловдив

Номер 1 за годината е двукратният световен шампион Антонио Папазов на смесени двойки и мъже индивидуално

Съюзът по аеробика награди най-добрите състезатели и треньор за 2014 година на церемония в Пловдив. Номер 1 за годината е двукратният световен шампион Антонио Папазов на смесени двойки и мъже индивидуално.

След него се нареди партньорката му Ана Мария Стоилова от СК Аеробика АМД (Пловдив), а на трето място е Тихомир Баротев (СК Виолена, Хасково).

За най-добър треньор беше обявена Димитрина Къндева, треньор на световните шампиони Антонио Папазов и Ана Мария Стоилова.
Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване