Започва строежът на стадион „Варна”

Започва строежът на стадион „Варна”

Строежът на градския стадион "Варна“ започва тази година, съобщи за "Народно дело“ капитан Николай Николаев, представител на "Химимпорт"

Строежът на градския стадион "Варна“ започва тази година, съобщи за "Народно дело“ капитан Николай Николаев, представител на "Химимпорт". 

"Не мога да се ангажирам в кой месец точно тръгват строителните дейности, но със сигурност ще е през 2011-а. Всичко около проекта е изрядно. Към днешна дата няма как да разкрия каквито и да е подробности за точната или приблизителната сума за изграждането на съоръжението и крайния срок за завършването му“, уточни Николаев.


Както е известно, стадион "Варна" трябва да бъде с капацитет 25 000 - 30 000 зрители и да отговаря на всички международни изисквания.

След построяването му Варна, а и страната, ще разполага със съвременен и функционален футболен стадион, съответстващ на най-строгите европейски норми.  
Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават