Миланов и Васлуй излязоха начело в Румъния

Българският защитник игра цял мач при поредната победа на тима си

Българският защитник Живко Миланов игра цял мач при поредната победа на Васлуй в Румъния. Този път неговият отбор надигра Университатя (Крайова) с 2:1 в среща от 29-ия кръг на шампионата.

Дорел Стойка си вкара автогол за 1:0. Университатя изравни след гол на Суботич в 41-ата минута. Две минути преди края на полувремето гостите от Крайова останаха с човек по-малко, след като Булеица получи два жълти картона и бе изгонен.

След почивката за домакините от Васлуй Уесли вкара в 82-ата минута от фаул за крайното 2:1.

С този си успех Васлуй излезе начело във временното класиране поне за нощ с актив от 54 точки и по-добра голова разлика от Оцелул (Галац), който е с мач по-малко. Трети е Тимишоара с 53 точки, но също с мач по-малко.

Aртета: Всичко се случи, защото феновете започнаха да вярват

"Трябва да бъдем по-добри и да печелим", заяви мениджърът на Арсенал

Клоп спусна завесата си в Ливърпул с 2:0 над Уулвс (ВИДЕО)

Германецът си взе "сбогом" с Анфийлд по подобаващ начин

Аталанта със сигурност ще откупи Де Кетеларе

Белгиецът игра под наем от Милан през този сезон

Бесният Алегри ще съди Ювентус?

Специалистът беше уволнен два кръга преди края на сезона в Серия А

Огромна драма: Удинезе запази шансове за спасение с дузпа в 104-та минута (ВИДЕО)