Централния полицейски карате клуб спечели шампионата по джу-джицу

Подгласници станаха Динамо (Русе) и Багаин (Силистра)

Отборът на Централния полицейски карате клуб спечели държавния шампионат по джу-джицу. Негови подгласници станаха Динамо (Русе) и Багаин (Силистра). В първенството, което се проведе днес в зала “Огоста” в Монтана, взеха участие 7 отбора.

В дисциплината “файтинг” победителите взеха 4 златни медала, срещу 3 за русенци и 2 за формациията от Силистра. ЦПКК е първи и в останалите две дисциплината “Дуо” и “Полицейска лична защита”. Призьорите бяха наградени от президента на Българската джу-джицу федерация Томо Борисов, който е и вицепрезидент на световната федерация.

В дисциплината “файтинг”двама от възпитаниците на монтанския СК Компас стигнаха до медали. Милен Миланов игра финал в кат. до 94 кг, а Анатоли Господинов остана трети в кат. до 85 кг. В момента и двамата се състезават за ЦПКК

Националният тим по джудо за младежи и девойки приключи с лагера в Грац

Общо 15 бойци се подготвяха в Австрия

Отлагат Тайсън - Пол за след поне пет месеца

Сблъсъкът трябваше да се проведе през юни, но легендарният боксьор получи здравословен проблем

Радослав Росенов на победа от квота за Париж 2024

Българинът се класира за четвъртфиналите на олимпийската квалификация по бокс в Банкок