Прекъснат от нашествие на пчели мач завърши с масов бой и убийство на фен

Полуфиналният мач от първенството на щата Гояс, Бразилия, между отборите на Гояс и Вия Нова се превърна в истински кошмар

Привърженик на бразилския футболен отбор Гояс беше застрелян до стадиона, на който се игра полуфиналният мач от първенството на щата Гояс между отборите на Гояс и Вия Нова, съобщава Би Би Си.

Двубоят беше прекъснат за 20 минути поради нашествие на пчели, струпали се в горния ъгъл на вратата на Гояс. Насекомите долетели на стадиона през първото полувреме, но с помощта на пожарникарите били прогонени.

Срещата завърши наравно 2:2. С този резултат и с победа в първия мач - 1:0, Гояс отиват на финал.

След като играчите на Гояс изразили радостта си на терена, между тях и футболистите на Вия Нова започнал масов бой, прекратен след 15 минути с помощта на полицията.

19-годишен фен бе убит след мача. Причините се уточняват.

Меси се завърна, но не вкара в САЩ (ВИДЕО)