Матуес вика талант на Литекс в националния

Матуес вика талант на Литекс в националния

Очаква се германецът да изпрати първа повиквателна на 19-годишния Георги Миланов

Силните изяви на халфа на Литекс Георги Миланов напоследък не са останали незабелязани и от националния селекционер Лотар Матеус. Очаква се германецът да изпрати първа повиквателна на 19-годишния талант, твърди "Тема Спорт".

Според запознати с делата на немския специалист младата надежда на "оранжевите" ще попадне в разширения списък за решителната евроквалификация с Черна гора в Подгорица на 4 юни.

Той трябва да бъде оповестен до 2-3 седмици. В момента Миланов е несменяем титуляр в Литекс и младежкия национален отбор.

Едва ли полузащитникът ще влезе в игра точно срещу Черна гора, но Матеус е твърдо решен той да привиква с обстановката при мъжете.

В момента БФС преговаря за контрола няколко дни след квалификацията в Подгорица. Именно в този двубой Миланов може да направи своя дебют.

Иначе за сблъсъка с черногорците от Литекс германецът ще повика още Николай Бодуров, Петър Занев и другата изненада Светослав Тодоров.

Лотар е останал отчаян от формата на всички централни нападатели и затова е решил да прибегне до богатия опит на Тоди. На този етап Матеус със сигурност се отказва от Божинов, Рангелов, Макриев и Домовчийски.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“