Барселона ще бъде "домакин" на финала в Шампионската лига

Барселона ще бъде "домакин" на финала в Шампионската лига

Барселона ще бъде символичният домакин за финалния мач от тазгодишното издание от Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед, който ще се проведе на „Уембли” на 28 май.

Барселона ще бъде символичният домакин за финалния мач от тазгодишното издание от Шампионската лига срещу Манчестър Юнайтед, който ще се проведе на „Уембли” на 28 май.

 

 

По информация на Marca, жребият е бил проведен от представители на УЕФА в петък, на среща, на която са присъствали и официални лица от страна на двата клуба – Барса и Манчестър Юнайтед.

 

 

В този смисъл, каталунците, ползвайки се от „домакинското си предимство” ще носят титулярния си екип срещу „червените дяволи”.

 

 

По време на срещата са били определени и останалите подробности преди двубоя, свързани с тренировките и билетите за феновете на двата тима.

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит