Осасуна помири Севиля след велик обрат

Двубоят ще се започни и с изключително тежката контузия на Нелсон Томар. Той пострада при сблъсък с Лаутаро Акоста и се оказа, че има фрактура на левия глезен.

Осасуна постигна много респектираща победа в 36-ия кръг на Примера дивисион като домакин над Севиля. Двубоят завърши 3:2, въпреки че тимът на Грегорио Мансано водеше с 2:0. В класирането Севиля е на 7-о място с 52 точки, а Осасуна има 44 и след третата си поредна победа достигна 11-а позиция, от където измести Майорка.

Двубоят ще се започни и с изключително тежката контузия на Нелсон Томар. Той пострада при сблъсък с Лаутаро Акоста и се оказа, че има фрактура на левия глезен. Томар веднага бе откаран в болница и се очаква да се възстановява няколко месеца.

Въпреки неприятната случка, двата отбора предложиха доста интересен футбол. Ненгредо изведе гостите в 26-ата минута, а две минути по-късно отново той покачи на 2:0. Така завърши и първото полувреме. Футболистите на Осасуна обаче не се предадоха, въпреки изоставането, и буквално секунди след подновяването на играта върнаха един гол чрез Енрике Сола. Драмата бе пълна, когато пак Сола реализира три минути преди края на редовното време. Деян Лекич тотално обезвери Севиля с трети гол в 89-ата минута.

Крахът за гостите  бе пълен. Те завършиха срещата с 10 човека заради втори жълт картон на Гари Медел.

Десет от Рома матираха Дженоа с 1:0 на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лукаку вкара победния и може би последния си гол за "вълците"

Гуардиола намекна, че напускането му наближава

Испанецът спечели шестата си титла в Англия и не очаква да остане още дълго на "Етихад"

Барселона си гарантира второто място с класически успех (ВИДЕО)