Лудогорец подписа с бразилски национал (видео)

Лудогорец подписа с бразилски национал (видео)

Хитът от Разград официално стартира селекцията за "А" група

Бразилският офанзивен полузащитник Марсело Насименто да Коста – Марселиньо /Marselo Nascimento da Costa – Marcelinho/ е първата перла в селекцията, която ПФК Лудогорец подготвя за очакваното участие в „А” група, информираха от пресслужбата на българския клуб.

Договорът с футболиста на елитния Брагантино беше подписан днес за срок от 3 години. Марселиньо ще бъде представен официално пред медиите в събота преди домакинския мач с ПФК Добруджа. Минути след това той ще получи фланелката си пред публиката на стадион „Лудогорец арена”.

Марселиньо е роден на 24 август 1984 г. в Санта Круз до Рио Пардо. Висок е 177 см. и тежи 67 килограма. Юноша е на Сао Пауло и е получавал повиквателна за националния отбор на Бразилия – младежи до 20 г. През 2011 година има 17 мача с фланелката на Брагантино, като е отбелязал един гол – победния в мача със Сантос.

През 2010 година полузащитникът има изиграни 24 мача и отбелязани 4 гола. Марселиньо е в полезрението на скаутите на Лудогорец от половин година. Специалистите са категорични, че талантът от Бразилия ще засили нападателната мощ на отбора. 

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач