Българин стана европейски шампион по канадска борба

На финала на първенстото в Анкара за мъже до 55 кг лява ръка Георги Гайдарджиев победи украинеца Димитро Безкоровайни

Георги Гайдарджиев e новият Европейски шампион по канадска борба. На финала на първенстото в Анкара за мъже до 55 кг лява ръка Гошко победи украинеца Димитро Безкоровайни и така взе златото.

Стефан Ленгаров загуби от украинеца Артьом Тайнов финала за мъже до 80 кг лява ръка. Така Стефчо взе сребърния медал (за четвърти пореден път).

Равносметката от днешния състезателен ден е: 1 златен медал за Георги Гайдарджиев (-55 кг), 1 сребърен за Стефан Ленгаров (-80 кг) и 1 бронзов за Марин Панталеев (-110 кг).

Утре е последният състезателен ден от шампионата, в който ще се проведат борбите на дясна ръка в дивизията за мъже и жени.

Националите по спортен риболов са световни вицешампиони

Голям успех за родните рибари

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“